Kurban Bayramı Kaş Kalkan Fethiye Marmaris Turu

Bayram’da Kaş Kalkan Fethiye Marmaris Turu

Kurban Bayramı Ankara ‘dan Kaş Kalkan Fethiye Marmaris Turu
3 Gece 4 Gün 2019 Tur tarihleri:

15-18 Ağustos 2019 – 849 TL (Bayram Özel)

14 Ağustos Çarşamba akşam Ankara’dan hareket edilecektir.

Not: Bu tur yaz sezonu boyunca devam edecektir. Fethiye Turları sayfamızdan diğer tarihlere bakabilirsiniz.

Gidiş – Dönüş Ulaşım + 3 Gece Otelde Konaklama + 3 sabah kahvaltı + 3 Akşam yemeği + Acente Refakati+ Seyahat Sigortası + Rehberlik Dahil  849 TL

Tercihinize göre 2 veya 3 Kişilik Odada Kişi Başı Ulaşım Dahil 849 TL
3-11 yaş tur ücreti 849 TL
0-2 yaş ÜCRETSİZ
(Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında geçerlidir)

Bilgi & Rezervasyon 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Kurban Bayramı 3 Gece 4 Gün Kaş Kalkan Fethiye Marmaris Turu Programı:

14 Ağustos Çarşamba Ankara’dan 22:30’da hareket ediyoruz.

1. Gün – 15 Ağustos: Kaş, Kalkan, Fethiye

Keyifli bir yolculuğumuzun ardından saat 09:00’da Sabah kahvaltımızın ardından her sokağında ayrı bir manzara olan Kaş’da çay molası ve şehir turunda Anfi Tiyatro, Likya Lahiti ve Liman görülecek yerler arasındadır. 
– Dünyanın en güzel sahillerinden Kaputaj Plajı terasında fotoğraf molası veriyor ve keyifli yolculuğumuza Akdeniz kıyılarının en gözde tatil beldelerinden Kalkan’a hareket ederek devam ediyoruz. 
– UNESCO Listesi`nde yer alan Likya Uygarlığı’nın başkenti Xanthos Antik Kenti gezisi ve Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı, altın kumlara sahip Patara Plajında yüzmek için serbest zaman veriyoruz. 
– Sonrasında Patara Antik Kentinin geziyor ve 17:30‘da Otele hareket ediyoruz. 
– Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Fethiye de dileyen misafirlerimizle akşam canlı müzik eşliğinde eğlencemiz olacaktır. 

2. Gün – 16 Ağustos: Fethiye, Marmaris

– Sabah Kahvaltımızı açık büfe olarak otelimizde aldıktan sonra, dileyen misafirlerimiz ile 12 Adalar Tekne Turu veya Yamaç Paraşütü etkinliğimiz olacaktır. 
– 18:00 da biten tekne turumuzun ardından aracımız ile Marmaris’deki otelimize hareket ediyoruz. 
– Misafirlerimiz odalarına yerleştikten sonra otelimizde ücretsiz açık büfe akşam yemeğinden faydalanabilirler. 
– Akşam dileyen misafirlerimiz ile Marmaris’in En Ünlü Gece Clublerinde sınırsız eğlence bizleri bekliyor olacak. 

3. Gün – 17 Ağustos: Marmaris

Sabah otelimizden açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra, dileyen misafirlerimiz adrenalin ile dolu Meşhur Jeap Safari Turuna veya Beach Club Etkinliğine katılabilirler. 
– Etkinliklerimiz 11:00-16:30 arası yapılacak olup etkinlik bitiminde tekrar otelimize hareket edeceğiz. 
– Dileyen misafirlerimiz akşam yemeğinden ücretsiz olarak açık büfe şeklinde faydalanabilirler. 
– Son gecemizde Marmaris’in En Ünlü Gece Clublerinde sınırsız eğlence bizleri bekliyor olacak. 

4. Gün – 18 Ağustos: Dönüş Yolculuğu

Otelimizde Sabah Kahvaltımızı aldıktan sonra 10:30’da Ankara yolculuğumuza başlıyoruz. 
– Akşam 22:30-23:00 arasında Ankara’da belirtmiş olduğumuz duraklarda misafirlerimizle Bir başka Gidiyoruz.com Organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz. 

Kurban Bayramı 3 Gece 4 Gün Kaş Kalkan Fethiye Marmaris Turu Tarihleri:

15 – 18 Ağustos 2019 (Bayram Tatili Özel)

14 Ağustos Çarşamba akşam Ankara’dan hareket edilmektedir. 18 Ağustos sabah 10:30’da Marmaris’den ayrılış ve yol durumuna bağlı olmakla beraber 22:30 Ankara’ya varış

* Farklı tarih ve grup rezervasyonlarınız için lütfen bize ulaşınız

Kurban Bayramı 3 Gece 4 Gün Kaş Kalkan Fethiye Marmaris Turu Fiyatları:

Gidiş – Dönüş Ulaşım + 3 Gece Otelde Konaklama + 3 sabah kahvaltı + 3 Akşam yemeği + Acente Refakati+ Seyahat Sigortası + Rehberlik Dahil  849 TL

Tercihinize göre 2 veya 3 Kişilik Odada Kişi Başı Ulaşım Dahil 849 TL
3-11 yaş tur ücreti 849 TL
0-2 yaş ÜCRETSİZ
(Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında geçerlidir)

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
-Özel Tur Araçları ile Ulaşım
-3 gece Yarım Pansiyon konaklama
-3 sabah kahvaltısı
-3 akşam yemeği
-Acente refakat hizmeti
-Rehberlik Hizmeti
-Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
-İlk gün kahvaltı
-Öğle yemekleri
-Yamaç Paraşütü
-Jeep Safari (75 TL)
-12 Adalar Tekne Turu (75 TL)
-Marmaris Club Turları (Giriş + Ulaşım 20 TL)
-Kişisel Harcamalar
-Müze ve Ören yeri girişleri

Not: Etkinliklere katılım zorunlu değildir.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333 

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Bilgilendirmeler:

Tur araçlarında kesinlikle koltuk numarası veya ön – arka tarafta oturma sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tarafımızdan kayıt sırasına göre oturma planı yapılır ve tur günü misafirler kendilerine ayrılan koltuklarda oturur.
 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
 
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
 
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 
Günübirlik veya konaklamalı turlarımızda; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.  Acentemiz tarafından yapılan iptallerde misafir dilerse ANINDA iadesini alabilir ya da hakkını başka bir turda kullanabilir. Asgari Katılımcı Sayısı 15 Kişi dir.
 
Günübirlik turlardan ödeme yapıldıktan sonra tur kalkış tarihine 3 gün veya daha az bir süre kaldığında yapılan iptal, erteleme,tarih değişikliği taleplerinizde ücretiniz iade edilememektedir. Son güne kadar sadece isim değişikliği yapabilirsiniz.
 
Konaklamalı turlarda tur kalkış tarihine 15-30 gün arası kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde toplam tur ücretinin %50 si iade edilmektedir. 15 gün veya daha az süre kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde ödemeniz iade edilememektedir. Tur kalkış tarihine 3 gün kalana kadar sadece isim değişikliği yapılabilmektedir.
 
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gidiyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.
 
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
 
TAVSİYELER
 
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
 
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
 
REZERVASYON DETAYLARI
 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Gidiyoruz.com sorumlu değildir.
 
Rezervasyon esnasında gelecek tüm kişilerin İsim Soyisim, Telefon, T.C Kimlik numaranızı ve tur aracına biniş noktanızı eksiksiz tarafımıza belirtiniz.
 
KULLANILACAK ARAÇLAR
 
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
 
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner, 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan, 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.