Hakkımızda

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflar için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/AnkaraEtkinlikRehberiCom/photos/?tab=albums

Bizi tercih eden misafirlerimizden bazıları ait değerlendirmeler için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz

https://www.facebook.com/gidiyoruz/reviews
https://www.facebook.com/berlikaturizm/reviews

AnkaraEtkinlikRehberi.Com olarak turizm sektöründe uzun yıllardır, yurtiçinden gelen talepler doğrultusunda seyahat sektöründe güvenilir bir marka olma hedefiyle yola çıktık. 9 yıldır Türkiye’nin bir çok bölgesine tur düzenleme katkıda bulunan ekibimiz güler yüzlü,deneyimli genç ve dinamik kadromuz ile ticari faaliyetimize başladığımız günden beri, günümüzün sürekli gelişen ve yenilenen seyahat sektöründe en ekonomik fiyat ve maksimum kaliteyi garanti ederek faaliyetlerimize her gün yeni ürünler ve tecrübeler katarak devam etmekteyiz.

Amacımız Ankara hakkındaki her türlü bilgiyi sizlere sunmak, bölgeyi tanıtmak ve Ankara kalkışlı turlara katılarak tatil yapma keyfini size sunmaktır.

Bizimle iletişim için 0505 431 74 21 – 0312 427 7 333 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Ankara Etkinlik Rehberindesiniz

Online platform üzerinden artık tüm etkinlik faaliyetlerini öğrenebilmeniz sizin adınıza son derece kolay olmaya başlayacaktır.  Ankara Etkinlik programlarının gerek mekânlarını gerekse de tarihlerini geniş çaplı bir şekilde öğrenebilmek de sizin elinizde olmaya başlayacak. Üst düzey kalitede ki hizmetlerin web sitesinde aktif bir şekilde devam etmiş olduğunu da söylemek isteriz. O halde hemen Etkinlik eğlencesine sizlerde dâhil olarak eğlenceyi kaçırmadan en güzel şekilde yararlanmaya da bir an önce başlayabilirsiniz. Ankara Konser tarihleri ve konserin kimin olacağı konusunda merak ettiğiniz her ne var ise an itibari ile öğrenebilme şansına da sahip olabilmeniz de sizin için site aracılığı ile oldukça kolay olmaya başlayacaktır.
Ücretsiz bir şekilde takiplerinizi yapabilmeniz imkân tanıyacak olan sitede hemen her bir hizmeti de yanı başınızda bulmaya başlayacaksınız. Seyahat sektöründe ön plana çıkma başarısı gösteren web portalında artık aradığınızı kolay yoldan bulabilmeniz de mümkün olmaya başlıyor. O halde hemen sizlerde http://www.ankaraetkinlikrehberi.com yoluna bir an önce başvurmaya başlayın ve sunulan üst düzey kalitede ki hizmetlerden de yararlanmaya başlayın.

Ankara Etkinlikler
Online platformda sunulan Ankara Etkinlik rehberi ile artık Ankara da düzenlenen her bir eğlenceyi kaçırmadan sizlerde yer almaya başlayacaksınız. Konserlerden, festivallere ve Ankara’da düzenlenecek olan her bir eğlence programına kadar a’dan z’ye detaylı bir hizmet vermeye de devam eden adresinizde hemen her şeyi çok rahat bir şekilde öğrenebilmek de sizin elinizde olmaya başlayacak. O halde hemen sizlerde güvenilir web sitesinin yoluna bir an önce başvurarak tüm bu önünüze sunulan hizmetlerden de bir an önce gönül rahatlığı ile yararlanmaya da başlayabilirsiniz. Siteden Etkinlik faaliyetlerini geniş çerçeveden görerek sizlerde hemen etkinlikler içerisinde ki yerinizi alabilir ve sevdiğiniz insanlarla birlikte çok güzel zamanlar da artık bir an önce geçirmeye başlayabilirsiniz. Bundan sonra en sevdiğiniz sanatçıları öğrenmek ve hemen sizlerde geldiği mekânlarda yerinizi almak için siteye yönelerek Ankara Konser detaylarını da en ince ayrıntısına kadar öğrenebilme şansına da sahip olabilirsiniz. Kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam eden adresinizde sizlerde artık yerinizi bir an önce almaya da başlayabilir ve http://www.ankaraetkinlikrehberi.com farkını yaşayabilirsiniz.

Ankara Konser
Aradığınız tüm hizmetleri artık güven veren siteniz de bulmaya başlayacaksınız. Konser tarihlerini ve Ankara’nın hangi mekânlarında nasıl bir eğlence olduğunu öğrenebilmeniz de artık sizin için oldukça kolay olmaya başlayacak. Üstelik tur düzenleme hizmetlerini de vererek yoluna tam gaz devam eden güvenilir firmadan her konuda kusursuz bir hizmet almaya da başlayabilirsiniz. Güleryüzlü ve oldukça iyiliksever kadrosu ile birlikte eğlenceyi en güzel şekilde yaşamanıza da yardımcı oluyor. O halde hemen sizlerde Etkinlik programlarından vakit çok geçmeden gönül rahatlığı ile yararlanmaya başlayın. Bundan sonra ister kaç kişi olursanız olun hiç dert etmeden Ankara Etkinlik turlarına ve programların dahil olarak hayatınızı daha güzel şekilde geçirme şansına da bir anlamda sahip olacaksınız. Bu sayede en uygun fiyatlı yollar ile hem seyahatinizi yapacak hem de Ankara Konser faaliyetlerinden de gönül rahatlığı ile yararlanmaya başlayacaksınız.
Tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilmeniz adına ise hemen http://www.ankaraetkinlikrehberi.com yoluna başvurun ve kusursuz hizmetlerden de yararlanmaya başlayın. Eğlence artık yeniden başlıyor.

AnkaraEtkinlikRehberi.Com

AnkaraEtkinlikRehberi.Com bir “Berlika Turizm” kuruluşudur. Acentamız Tursab belgeli olup A sınıfı olarak hizmet vermektedir. TURSAB BELGE NO: 7872

0505 431 74 21 – 0312 427 7 333

www.facebook.com/AnkaraEtkinlikRehberi.Com

 

Bir Cevap Yazın