Konaklamalı Ilgaz Turu

Konaklamalı Ilgaz Turu 

Her Cumartesi ve Pazar 1 Gece Konaklama 2 Gün Ankara Hareketli

2019 – 2020 Kayak sezonu boyunca her hafta sonu kalkışlı Ilgaz Kayak Turu

Gidiş – Dönüş Ulaşım + 1 Gece Konaklama + 2 Sabah Kahvaltısı (İlk gün araçta, ikinci otelde açık büfe) + Otelde 1 Açık Büfe Akşam Yemeği + Milli Park Girişi + Araç içi ikramlar + Rehberlik + Seyahat Sigortası dahil 290 TL

Konaklama Ilgaz Mevkii Olgassys Butik Otel. Otel dağda değildir.

01 – 02 Şubat 2020 (Cumartesi – Pazar)
08 – 09 Şubat 2020 (Cumartesi – Pazar)
15 – 16 Şubat 2020 (Cumartesi – Pazar)
22 – 23 Şubat 2020 (Cumartesi – Pazar)
29 Şubat – 1 Mart 2020 (Cumartesi – Pazar)

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Konaklamalı Ilgaz Turu Programı:

1. Gün Cumartesi sabah

07:00 Kızılay Avm Önü
07:10 Ankamall Avm Karşısı
07:20 Altınpark önü

noktalarından hareketle Konaklamalı Ilgaz turu yolculuğumuz başlıyor. Araç içi kahvaltı paketimizle (sandviç + içecek) sabah kahvaltısı yapıyoruz. Araç içerisinde sıcak soğuk içecek ve kek ikramlarıyla birlikte ve vereceğimiz kısa molayla birlikte keyifli bir yolculuk sonrasında yaklaşık saat 10:30-11:00’da Ilgaz Milli Parkı’na varıyoruz. Rehberimiz size bölgeyi tanıtmaya başlıyor. Misafirlerimiz dilediği gibi dağ etkinliklerinden (Kayak, Snowboard, Telesiyej, Kızak) faydalanmak için serbest zaman. dileyen misafirlerimiz ise kayak federasyonunun profesyonel kayak pistlerinde kayak keyfi yapabilirler. Dileyen misafirlerimiz öğle yemeğini çevrede bulunan otel ve restoranlarda menülere göre ekstra olarak alabilir veya acentamızın anlaşmalı otelinde rehberimizin de yönlendirmesi ile indirimli olarak sunulan ekmek arası sucuk veya köfte yanında ayran ile oluşan menüyü alabilirler. 17:00 civarlarında Ilgaz Milli parkından ayrılıyoruz ve konaklama yapacağımız otele geçiyoruz. Ortalama Saat 18:00 civarında otelde oluyoruz. Otelde odalarımıza yerleşiyoruz ve akşam yemeği ile Konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Araç içerisinde kahvaltı paketi
Öğle Yemeği: Anlaşmalı Restoranımızda İndirimli Ekmek Arası Izgara ve İçecek (Ekstra) veya Çevre Restoranlar (Opsiyonel-Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır
Konaklama: Ilgaz Mevkii Olgassys Butik Otel. Otel dağda değildir.

2. Gün Pazar Sabah: Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızı aldıktan sonra odalarımızı boşaltıyoruz ve otelden ayrılıyoruz. Bugünkü kar durumuna bağlı olmakla beraber Ilgaz Milli Parkı Kayak Merkezine ya da Yıldıztepe Kayak merkezine gidiyoruz. Kayak, snowboard, kızak, teleferikle gezinti gibi dağ aktiviteleri için serbest zamanla gününüzü değerlendirebiliyorsunuz. Akşam saat 17:00 gibi keyifli bir hafta sonu tatilimizi sonlandırıp araçlarımıza araç içi ikramlar eşliğinde binip Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Ortalama Saat 20:00-21.00’de Ankara’ya varıyoruz ve Konaklamalı Ilgaz Turumuz burada sona eriyor. Başka bir gezimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe
Öğle Yemeği: Anlaşmalı Restoranımızda İndirimli Ekmek Arası Izgara ve İçecek (Ekstra), Çevre Restoranlar (Opsiyonel – Ekstra)
Akşam Yemeği: Dönüş yolunda dinlenme tesislerinde (Opsiyonel-Ekstra)

Konaklamalı Ilgaz Turu Tarihleri:

1 Gece Konaklama 2 Gün: (Yazılı ilk tarihlerin sabahı Ankara’dan hareket)

01 – 02 Şubat 2020 (Cumartesi – Pazar)
08 – 09 Şubat 2020 (Cumartesi – Pazar)
15 – 16 Şubat 2020 (Cumartesi – Pazar)
22 – 23 Şubat 2020 (Cumartesi – Pazar)
29 Şubat – 1 Mart 2020 (Cumartesi – Pazar)

Konaklamalı Ilgaz Turu Fiyatları:

Gidiş – Dönüş Ulaşım + 1 Gece Konaklama + 2 Sabah Kahvaltısı (İlk gün araçta, ikinci otelde açık büfe) + Otelde 1 Açık Büfe Akşam Yemeği + Milli Park Girişi + Araç içi ikramlar + Rehberlik + Seyahat Sigortası dahil 290 TL

Ücrete Dahil Olanlar;
• 1 Gece Konaklama
• Ankara’dan Gidiş Dönüş Ulaşım
• 1. Gün Araç İçi Kahvaltı
• 2. Gün Otelde Açık büfe Sabah Kahvaltısı
• 1. Gün Otelde Açık büfe Akşam Yemeği
• Milli Park Giriş Ücreti
• Rehberlik
• Seyahat Sigortası
• Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olmayanlar (Zorunlu değildir)
• Kişisel Harcamalar
• Öğle Yemekleri Sucuk veya Köfte Ekmek + Ayran (30 TL)
• Skipass – Telesiyej Kullanımı (Tek çıkış 15, günlük sınırsız 75 TL)
• Kayak Takımı Kiralama (Günlük 60 TL)
• Kızak Kiralama (Saatlik 20 TL)
• Snowboard Kiralama (Günlük 70 TL)
• Kayak Kıyafeti Kiralama (Alt – Üst ikisi bir arada 45 TL, sadece alt 25, sadece üst 25 TL)

Ilgaz Özel Kayak Dersi Fiyatları (Fikir olması açısından verilmiştir, bölgedeki hocaların yoğunluğuna göre değişebilmektedir)

Saatlik:
1 kişi 300 TL
2 kişi 350 TL
3 kisi 400 TL
4 kisi 450 TL
5 ve üzeri 500 TL
10 ve üzeri 600 TL dir

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333 

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Bilgilendirmeler:

Tur araçlarında kesinlikle koltuk numarası veya ön – arka tarafta oturma sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tarafımızdan kayıt sırasına göre oturma planı yapılır ve tur günü misafirler kendilerine ayrılan koltuklarda oturur.
 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
 
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
 
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 
Günübirlik veya konaklamalı turlarımızda; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.  Acentemiz tarafından yapılan iptallerde misafir dilerse ANINDA iadesini alabilir ya da hakkını başka bir turda kullanabilir. Asgari Katılımcı Sayısı 15 Kişi dir.
 
Günübirlik turlardan ödeme yapıldıktan sonra tur kalkış tarihine 3 gün veya daha az bir süre kaldığında yapılan iptal, erteleme,tarih değişikliği taleplerinizde ücretiniz iade edilememektedir. Son güne kadar sadece isim değişikliği yapabilirsiniz.
 
Konaklamalı turlarda tur kalkış tarihine 15-30 gün arası kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde toplam tur ücretinin %50 si iade edilmektedir. 15 gün veya daha az süre kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde ödemeniz iade edilememektedir. Tur kalkış tarihine 3 gün kalana kadar sadece isim değişikliği yapılabilmektedir.
 
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gidiyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.
 
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
 
TAVSİYELER
 
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
 
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
 
REZERVASYON DETAYLARI
 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Gidiyoruz.com sorumlu değildir.
 
Rezervasyon esnasında gelecek tüm kişilerin İsim Soyisim, Telefon, T.C Kimlik numaranızı ve tur aracına biniş noktanızı eksiksiz tarafımıza belirtiniz.
 
KULLANILACAK ARAÇLAR
 
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
 
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner, 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan, 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.