Günübirlik Erciyes Turu

Günübirlik Erciyes Turu 

Ankara’dan Her Cumartesi ve Pazar Gece Çıkışlı Günübirlik Erciyes Turu

• Kapadokya’da Gün doğumu ve balonların izlenilmesi, ardından Erciyes Kayak Merkezi

Gidiş – Dönüş Ulaşım + Araç içi kahvaltı paketi + Kapadokya’da Gün doğumu izlenilmesi +Otopark Ücretleri + Rehberlik + Acente refakati + Araç içi ikramlar dahil 119 TL

Kişi başı sadece 119 TL

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Ankara Çıkışlı Günübirlik Erciyes Turu Programı:

Cuma’yı Cumartesi’ye ve Cumartesi’yi Pazar’a Bağlayan Gece Hareket Saati ve Yerleri:
00:30 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
00:40 Armada Avm
00:55 Gölbaşı

noktalarından hareketle Günübirlik Erciyes Turumuza başlıyoruz

Yaklaşık 5.5 saat süren güvenli, rahat ve eğlenceli yolculuğumuz araçta ikramlarımız ve içecekle birlikte devam ediyor. İlk durağımız Kapadokya bölgesi, gün doğumunu ve balonların kalkışını izledikten sonra, Erciyes kayak merkezine doğru hareket ediyoruz, yaklaşık 1 Saatlik yolculuğumuzun ardından kayak merkezine varıyoruz. Tahmini olarak saat 09:30-10:00 civarında Erciyes Kayak Merkezine varıyoruz. Sonrasında acente yetkilimizin yönlendirmesi ile dilediği gibi kayak, kızak veya teleferik aktiviteleri yapıyoruz. Ortalama saat 16:30’da Ankara ya doğru yola çıkıyoruz. Araç içi ikramlarımız ve molalarımız sonrasında akşam 22:30-23:00 saatlerinde Ankara’ya varmış oluyor, başka bir gezimizde görüşmek üzere vedalaşıyor ve Günübirlik Erciyes Turumuzu burada sonlandırıyoruz

Ankara Çıkışlı Günübirlik Erciyes Turu Tarihleri:

29 Şubat 2020 Cumartesi
1 Mart 2020 Pazar

7 Mart 2020 Cumartesi
8 Mart 2020 Pazar

14 Mart 2020 Cumartesi
15 Mart 2020 Pazar

* Farklı tarih ve grup rezervasyonlarınız için lütfen bize ulaşınız

Ankara Çıkışlı Günübirlik Erciyes Turu Fiyatları:

Gidiş – Dönüş Ulaşım + Araç içi kahvaltı paketi + Kapadokya’da Gün doğumu izlenilmesi +Otopark Ücretleri + Rehberlik + Acente refakati + Araç içi ikramlar dahil 119 TL

Kişi başı sadece 119 TL

Ücrete Dahil Hizmetlerimiz;

• Gidiş – Dönüş ulaşım.
• Araç içi ikramlar.
• Kahvaltılık ikram.
• Kapadokya’da Gün Doğum ve Balonların izlenmesi
• Rehberlik hizmeti
• Refakat hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayanlar:(isteğe bağlı)
• Öğle ve Akşam yemeği
• Kayak Takımı veya Snowboard Kiralama Ücretleri
• Kayak Kıyafetleri Ücretleri
• Teleferik, Telesiyej, Skipass ücretleri
• Kişisel Harcamalar

Kayak Takımı Ve Öğle Yemeği Fiyat Bilgisi (isteğe bağlı)
• Kayak Elbise Takımı Kirası: 50 TL Günlük
• Kayak Ve Snowboard Kiralama :60 TL Günlük
• Kayak Pantolonu Kirası: 30 TL Günlük
• Kayak Montu Kirası: 30 TL Günlük
• Kayak Gözlük Kirası: 20 TL Günlük
• Kayak Eldiveni Kirası: 20 TL Günlük
• Kask: 20 TL Günlük
• Kızak Kiralama 1 Saat: 25 TL
• Öğle Yemeği : 20 TL (Sucuk Ekmek ve İçecek)

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333 

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Bilgilendirmeler:

Tur araçlarında kesinlikle koltuk numarası veya ön – arka tarafta oturma sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tarafımızdan kayıt sırasına göre oturma planı yapılır ve tur günü misafirler kendilerine ayrılan koltuklarda oturur.
 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
 
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
 
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 
Günübirlik veya konaklamalı turlarımızda; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.  Acentemiz tarafından yapılan iptallerde misafir dilerse ANINDA iadesini alabilir ya da hakkını başka bir turda kullanabilir. Asgari Katılımcı Sayısı 15 Kişi dir.
 
Günübirlik turlardan ödeme yapıldıktan sonra tur kalkış tarihine 3 gün veya daha az bir süre kaldığında yapılan iptal, erteleme,tarih değişikliği taleplerinizde ücretiniz iade edilememektedir. Son güne kadar sadece isim değişikliği yapabilirsiniz.
 
Konaklamalı turlarda tur kalkış tarihine 15-30 gün arası kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde toplam tur ücretinin %50 si iade edilmektedir. 15 gün veya daha az süre kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde ödemeniz iade edilememektedir. Tur kalkış tarihine 3 gün kalana kadar sadece isim değişikliği yapılabilmektedir.
 
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gidiyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.
 
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
 
TAVSİYELER
 
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
 
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
 
REZERVASYON DETAYLARI
 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Gidiyoruz.com sorumlu değildir.
 
Rezervasyon esnasında gelecek tüm kişilerin İsim Soyisim, Telefon, T.C Kimlik numaranızı ve tur aracına biniş noktanızı eksiksiz tarafımıza belirtiniz.
 
KULLANILACAK ARAÇLAR
 
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
 
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner, 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan, 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.