Günübirlik Elmadağ Turu

Günübirlik Elmadağ Turu

Her Hafta Sonu Ankara Hareketli
Gidiş – Dönüş Ulaşım + Mangalda öğle yemeği + Rehberlik + Acente refakati + Araç içi ikramlar dahil 90 TL * Öğle yemeği içeriği: (Mangal’da köfte tavuk sucuk, salata ve içecek) Bilgi ve Rezervasyon: 0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Günübirlik Elmadağ Turu Programı:

Hareket Saati ve Yerleri:
09:30 Necatibey Caddesi Sıhhıye Girişi

Elmadağ Turu için Sabah saat 09:30’da Necatibey Caddesi Sıhhıye tarafından girişinden hareket ile Elmadağ kayak merkezine hareket ediyoruz. Yol durumuna bağlı olmakla beraber 10:30 civarında Elmadağ’a varmış oluyoruz. Dileyenlere çevre gezisi ve doğa yürüyüşü için rehberlik hizmeti sunuyoruz veya öğle yemeği vaktine kadar serbest zaman. 13:00 civarı öğle yemeğimizde mangal’da köfte – tavuk – sucuk – garnitür – içecek veriyoruz. Yemek sonrasında ata binebilir, kızakla kayabilir veya kayak ekipmanları kiralayıp kayak yapabilirsiniz. Hava durumuna bağlı olmakla beraber tahminen 16:00 ‘da dönüş için toplanıp, Ankara’ya hareket ediyoruz. Ortalama 1 saat civarı sürecek olan neşeli bir yolculuk sonrasında Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.

Keyifli bir gezinin ardından bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşarak Elmadağ Turumuzu sonlandırıyoruz.

Günübirlik Elmadağ Turları Tarihleri 2 Şubat 2020 Pazar 9 Şubat 2020 Pazar * Farklı tarih ve grup rezervasyonlarınız için lütfen bize ulaşınız

Günübirlik Elmadağ Turu Fiyatları:

Gidiş – Dönüş Ulaşım + Mangalda öğle yemeği + Rehberlik + Acente refakati + Araç içi ikramlar dahil 90 TL

Ücrete Dahil Olanlar;
• Gidiş Dönüş Ulaşım
• Öğle Yemeği (Mangal’da, köfte tavuk sucuk, salata ve içecek)
• Rehberlik Hizmeti
• Acente Refakati
• Araç içi ikramlar

Ücrete Dahil Olmayanlar; (Zorunlu değil)
• Kişisel Harcamalar
• Telesiyej Kullanımı
• Kayak Takımı Kiralama Günlük
• Kızak Kiralama Saatlik
• Snowboard Kiralama Günlük
• Kayak Kıyafeti Kiralama

Kayak ekipmanları kiralama ve özel ders fiyatları sezon yoğunluğuna göre Elmadağ’da ki işletmeler tarafından değiştirilebilmektedir.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333 

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Bilgilendirmeler:

Tur araçlarında kesinlikle koltuk numarası veya ön – arka tarafta oturma sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tarafımızdan kayıt sırasına göre oturma planı yapılır ve tur günü misafirler kendilerine ayrılan koltuklarda oturur.
 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
 
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
 
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 
Günübirlik veya konaklamalı turlarımızda; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.  Acentemiz tarafından yapılan iptallerde misafir dilerse ANINDA iadesini alabilir ya da hakkını başka bir turda kullanabilir. Asgari Katılımcı Sayısı 15 Kişi dir.
 
Günübirlik turlardan ödeme yapıldıktan sonra tur kalkış tarihine 3 gün veya daha az bir süre kaldığında yapılan iptal, erteleme,tarih değişikliği taleplerinizde ücretiniz iade edilememektedir. Son güne kadar sadece isim değişikliği yapabilirsiniz.
 
Konaklamalı turlarda tur kalkış tarihine 15-30 gün arası kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde toplam tur ücretinin %50 si iade edilmektedir. 15 gün veya daha az süre kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde ödemeniz iade edilememektedir. Tur kalkış tarihine 3 gün kalana kadar sadece isim değişikliği yapılabilmektedir.
 
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gidiyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.
 
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
 
TAVSİYELER
 
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
 
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
 
REZERVASYON DETAYLARI
 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Gidiyoruz.com sorumlu değildir.
 
Rezervasyon esnasında gelecek tüm kişilerin İsim Soyisim, Telefon, T.C Kimlik numaranızı ve tur aracına biniş noktanızı eksiksiz tarafımıza belirtiniz.
 
KULLANILACAK ARAÇLAR
 
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
 
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner, 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan, 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.