Datça Badem Festivali Turu

Datça Badem Festivali Turu

Ankara Karayolu ile 1 Gece Konaklamalı 2 Gündüz
8 – 9 Şubat 2020 / 1 Gece 2 Gün

7 Şubat Cuma: 22:00 Sıhhıye Sezenler Sokak Hareket

8 Şubat Cumartesi: MARMARİS – ESKİ DATÇA – CAN YÜCEL’İN EVİ VE SOKAĞI – DATÇA BADEM ÇİÇEĞİ FESTİVAL ALANI – Marmaris Konaklama

9 Şubat PAzar: MARMARİS – AŞIKLAR YOLU – AKYAKA BELDESİ – AZMAK ÇAYI – GÖKOVA KÖRFEZİ – SAKAR GEÇİDİ – GEVENES KÖYÜ – BELEN KAHVESİ – ANKARA

Ankara’dan Karayolu ile Ulaşım + Otelde 1 Gece Konaklama + İlk gün araç içi kahvaltı tabağı + Otelde 1 sabah kahvaltısı + Otelde 1 akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik ile Çevre Gezileri + Acente Refakat + Araç içi ikramlar + Seyahat sigortası HEPSİ DAHİL 550 TL

1 Gece Konaklama 2 Gündüz

2 kişilik odada başı sadece 550 TL

FİYATLAR ERKEN REZERVASYON FİYATIDIR ve KONTENJANLA SINIRLIDIR.

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Ankara Çıkışlı 2020 Datça Badem Festivali Turu Programı:

7 Şubat Cuma Araç Hareket Noktaları;
22:00 Sıhhıye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü
22:05 Milli Kütüphane Otobüs Durakları Önü
22:10 Söğütözü Armada Önü
22:15 Bilkent Köprüsü Altı
22:20 Ümitköy Köprüsü Altı
22:25 Koru Sitesi Girişi Anse Avm Önü
22:30 Yaşamkent BP Benzinlik Önü

noktalarından hareketle Datça Badem Festivali Turu programımıza başlıyoruz

1.GÜN – 8 Şubat| MARMARİS – ESKİ DATÇA – CAN YÜCEL’İN EVİ VE SOKAĞI – DATÇA BADEM ÇİÇEĞİ FESTİVAL ALANI

Gerekli molalarımız sonrasında sabah saatlerinde Marmaris’e varış. Aracımız içerisinde alacağımız kahvaltı tabağı ile kahvaltımızı yapıyoruz, ardından Marmaris’in en ucunda bulunan Datça’ya hareket ediyoruz. Adı Can YÜCEL ile özleşmiş Eski Datça’ya varıyoruz. Eski Datça’da Taş Binalar arasında yürürken Can YÜCEL’in Evini dışarıdan görüyoruz. Sonrasında Can Yücel’in sağlığında sürekli gittiği Orhan’ın köy kahvesinde çay kahve molası veriyoruz. Sonrasında Badem Çiçeği Festivali’nin düzenlendiği Yeni Datça’ya gidiyoruz. Datça’da festival alanında rehberimizin belirlediği saate kadar vereceğimiz serbest zaman sonrası Marmaris’e otelimize hareket ediyoruz.

* Sabah Kahvaltısı: Araç içerisinde Tabak Kahvaltı.
* Öğle Yemeği: Festival Alanında Ekstra Olarak Alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
* Konaklama: Motto Premium Hotel vb.

2.GÜN – 9 Şubat| MARMARİS – AŞIKLAR YOLU – AKYAKA BELDESİ – AZMAK ÇAYI – GÖKOVA KÖRFEZİ – SAKAR GEÇİDİ – GEVENES KÖYÜ – BELEN KAHVESİ – ANKARA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, eski Türk filmlerine set olan mekanlardan biri olan okaliptüs ağaçlarıyla çevrili Aşıklar Yolunda fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamız sonrasında Akyaka’ya geçiyoruz. Ağaçlar ve sazlıklar arasından geçerek Gökova Körfezi’ne akan Azmak çayında hava şartları müsait olursa küçük bir motor turu yapacağız. (Ekstra) Gökova Sokakları arasında kısa bir gezintinin ardından Gökova Körfezinin harika manzarasını seyrederek Sakar Geçidini tırmanıp Ormancı Türküsünün çıkış noktası olan Gevenes Köyü (Çaybükü’nde) Belen Kahvesinde çay ve kahve molası veriyoruz. Molamızın bitiminde Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Gece geç saatlerde Ankara’ya varıyoruz.

* Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
* Öğle Yemeği: Akyaka veya Mola tesisinde Ekstra Olarak Alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Dönüş Güzergahında Mola Tesisinde Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

Ankara Çıkışlı 2020 Datça Badem Festivali Turu Tarihi:

7 Şubat Cuma Akşam Ankara’dan Sezenler Sokak’dan hareket

8 – 9 Şubat 2020

Ankara Kara yolu ile 1 Gece Konaklamalı 2 Gündüz

Ankara Çıkışlı 2020 Datça Badem Festivali Turu Fiyatlandırmaları:

Ankara’dan Karayolu ile Ulaşım + Otelde 1 Gece Konaklama + İlk gün araç içi kahvaltı tabağı + Otelde 1 sabah kahvaltısı + Otelde 1 akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik ile Çevre Gezileri + Acente Refakat + Araç içi ikramlar + Seyahat sigortası HEPSİ DAHİL 550 TL

1 Gece Konaklama 2 Gündüz

2 kişilik odada başı sadece 550 TL

FİYATLAR ERKEN REZERVASYON FİYATIDIR ve KONTENJANLA SINIRLIDIR.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

• Ankara’dan Karayolu ile Gidiş Dönüş
• Marmaris’de 1 Gece Otel Konaklaması
• İlk Gün Araç İçi Kahvaltı Tabağı
• Otelde alınacak 1 Sabah Kahvaltısı
• Otelde alınacak 1 Akşam Yemeği
• Ayder Yaylası Turu
• Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
• Milli Park Giriş Ücretii
• Otopark Ücretleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

• Öğle Yemekleri
• Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
• Yemeklerde Alınan İçecekler
• Ekstra Belirtilen Organizasyonlar
• Kişisel Harcamalar

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333 

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Bilgilendirmeler:

Tur araçlarında kesinlikle koltuk numarası veya ön – arka tarafta oturma sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tarafımızdan kayıt sırasına göre oturma planı yapılır ve tur günü misafirler kendilerine ayrılan koltuklarda oturur.
 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
 
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
 
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 
Günübirlik veya konaklamalı turlarımızda; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.  Acentemiz tarafından yapılan iptallerde misafir dilerse ANINDA iadesini alabilir ya da hakkını başka bir turda kullanabilir. Asgari Katılımcı Sayısı 15 Kişi dir.
 
Günübirlik turlardan ödeme yapıldıktan sonra tur kalkış tarihine 3 gün veya daha az bir süre kaldığında yapılan iptal, erteleme,tarih değişikliği taleplerinizde ücretiniz iade edilememektedir. Son güne kadar sadece isim değişikliği yapabilirsiniz.
 
Konaklamalı turlarda tur kalkış tarihine 15-30 gün arası kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde toplam tur ücretinin %50 si iade edilmektedir. 15 gün veya daha az süre kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde ödemeniz iade edilememektedir. Tur kalkış tarihine 3 gün kalana kadar sadece isim değişikliği yapılabilmektedir.
 
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gidiyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.
 
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
 
TAVSİYELER
 
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
 
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
 
REZERVASYON DETAYLARI
 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Gidiyoruz.com sorumlu değildir.
 
Rezervasyon esnasında gelecek tüm kişilerin İsim Soyisim, Telefon, T.C Kimlik numaranızı ve tur aracına biniş noktanızı eksiksiz tarafımıza belirtiniz.
 
KULLANILACAK ARAÇLAR
 
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
 
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner, 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan, 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.