28 Eylül 2013 Cumartesi – Tarkan Konseri

tarkan ankara konseri ankara etkinlik rehberi 150lik

Tarkan Ankara Kentpark Konseri

 Tarih: 28 Eylül 2013 Cumartesi
 Saat: 21.00
 Mekan: Kentpark Ankara

 

 

Bilet Fiyatları:
 VLounge – 180.00 TL 

Tribün – 123.00 TL 

Ayakta – Normal – 86.00 TL 

Ayakta – Normal (2) – 40.00 TL

 Hazır Mısın Ankara?

Megastar Tarkan, göz alıcı konser performansıyla Ankara’yı sallamaya geliyor, markaların kenti Kentpark AVM, Ankaralılar’a unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Megastar Tarkan Ankara’da!
Gerçekleştirdiği etkinliklerle her zaman kendinden söz ettiren, yeniliklere imza atan Kentpark AVM, yine çok büyük ses getirecek bir organizasyona imza atıyor. 90’lı yıllardan bu yana yurt içi ve yurt dışında pek çok başarıya imza atmış Türk pop müziğinin efsane ismi Tarkan’ı Ankaralılarla buluşturan Kentpark AVM, akıllardan çıkmayacak bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Müzik Ziyafetinin Adresi Kentpark AVM!
Acayipsin, Ölürüm Sana, Karma, Dudu, Come Closer, Metamorfoz ve son albümü Adımı Kalbine Yaz albümleriyle müzikseverlerin gönüllerinde taht kuran başarılı şarkıcı Tarkan, yazın çıkarmayı planladığı yeni albüm öncesi Ankara’da sevenleriyle buluşuyor. Megastar Tarkan, Kentpark AVM’de mega bir konserle hayranlarına doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatmaya hazırlanıyor.

Büyük Gün 28 Eylül!
Kentpark AVM Tarkan Konseri, 28 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’da başlayacak. Dansıyla, müziğiyle, performansıyla muhteşem Tarkan konseri, ilklerin alışveriş merkezi Kentpark AVM’de gerçekleşecek.

Bir Cevap Yazın