Şeb-i Arus Turu

Konya Şebi Arus Turu

Günübirlik Şeb-i Arus Turu 2019

Günübirlik Tur Tarihleri: ( Her tarihte sınırlı sayıda kontenjan vardır )

7 ARALIK CUMARTESİ 2019 – DOLU
8 ARALIK PAZAR 2019 – SINIRLI KONTENJAN
14 ARALIK CUMARTESİ 2019 – SINIRLI KONTENJAN
15 ARALIK PAZAR 2019 – SINIRLI KONTENJAN
(Tüm Tarihler İçin Kontenjanımız 44 Kişi İle Sınırlıdır)
 

Gidiş – Dönüş Ulaşım + Araç içi kahvaltı paketi + Restoranda öğle yemeği + Şeb-i Arus Törenleri Giriş Bileti + Rehberlik + Araç içi ikramlar + Acente refakati dahil 220 TL

* Araç içi kahvaltı içeriği: Sandviç+ kek + sıcak – soğuk içecekler
* Öğle Yemeği içeriği: Etli Ekmek, Salata, İçecek, Çay

Gezi Ücreti kişi başı 220 TL (öğle yemeği ve şeb-i arus giriş bileti dahil)

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Günübirlik Konya Şeb-i Arus Turu Programı:

Hz. Mevlana’nın Deyimiyle ‘’Gel gel ne olursan ol yine Gel’’ Gönül Şehri Konya’ya Gidiyoruz

07:00 – Kızılay Avm
07:10 – Armada Avm
07:20 – Gölbaşı

noktalarında buluşmamızın ardından Konya’ya doğru hareket ediyoruz. Araç içi kahvaltı ve ikramlarımızın ardından yol güzergahımız da gerekli molalarımızı verdikten sonra Mevlana’nın büyük aşkına, yaradana kavuştuğu için düğün gecesi olarak nitelendirdiği Mevlevi felsefesini yaşadığı yerde tanımak için Konya turumuza başlıyoruz. Mevlana Hazretleri ve babası Sultan-ül Ulema Bahaddin Veled’in bulunduğu Hz.Mevlana Müzesi, Mevlevi Giysileri, Müzik Aletleri, Sofra Düzeni, Mevlevi Dergahı gezilerini tamamlayıp restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz.(ücrete dahil) (Etli Ekmek, Salata, İçecek, Çay) Öğle yemeği sonrasında Hz. Mevlana’nın 744. Vuslat Yıl Dönümü Anma Törenleri ve Sema Gösterilerini izliyoruz. (Açılış Konuşması – Türk Tasavvuf Müziği – Sema Ayini). Tören sonrasında 1.Alaeddin Keykubat’ın tamamladığı Alaeddin tepesi üzerindeki Alaaddin Camii’nin görülmesi ardından dışardan Anadolu Selçuklu devri çini işçiliğinde önemli yeri bulunan, Mevlana Celaleddin Rumi ile Hocası Şems-i Tebrizi’nin ders verdikleri Karatay Medresesi (Çini Eserler) Müzesini görüyoruz. Mevlana’nın ilham Mevlana’nın ilham kaynağım dediği Şems-i Tebrizi Hazretleri Türbesini de ziyaret edip vereceğimiz alış-veriş molası sonrası Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalarımız ve neşeli yolculuğumuz sonrasında Ankara’ya ulaşıyoruz.

Güzel bir gezinin ardından başka bir turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

2019 yılı Günübirlik Şeb-i Arus Turu Tarihleri

​7 ARALIK CUMARTESİ 2019 – DOLU
8 ARALIK PAZAR 2019 – SINIRLI KONTENJAN
14 ARALIK CUMARTESİ 2019 – SINIRLI KONTENJAN
15 ARALIK PAZAR 2019 – SINIRLI KONTENJAN
(Tüm Tarihler İçin Kontenjanımız 44 Kişi İle Sınırlıdır)

* Farklı tarih ve grup rezervasyonlarını için lütfen bize ulaşınız

2019 yılı Günübirlik Şeb-i Arus Turu Fiyatları:

Gidiş – Dönüş Ulaşım + Araç içi kahvaltı paketi  + Restoranda öğle yemeği + Şeb-i Arus Törenleri Giriş Bileti + Rehberlik + Araç içi ikramlar + Acente refakati dahil 220 TL

* Araç içi kahvaltı içeriği: Sandviç+ kek + sıcak – soğuk içecekler
* Öğle Yemeği içeriği: Etli Ekmek, Salata, İçecek, Çay

Gezi Ücreti kişi başı 220 TL (öğle yemeği ve şeb-i arus giriş bileti dahil)

Ücrete Dahil Hizmetlerimiz;

• Gidiş Dönüş Ulaşım
• Araç İçi Sabah Kahvaltısı
• Restaurant’da Öğle Yemeği (Etli Ekmek, Salata, İçecek, Çay)
• Şeb-i Arus Törenleri Giriş Bileti
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Acente Refakati
• Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olmayanlar:

* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
* Kişisel Harcamalar

Gezi Ücreti : 220 TL 

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz.

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda

Bilgilendirmeler:

Tur araçlarında kesinlikle koltuk numarası veya ön – arka tarafta oturma sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tarafımızdan kayıt sırasına göre oturma planı yapılır ve tur günü misafirler kendilerine ayrılan koltuklarda oturur.
 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
 
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
 
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 
Günübirlik veya konaklamalı turlarımızda; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.  Acentemiz tarafından yapılan iptallerde misafir dilerse ANINDA iadesini alabilir ya da hakkını başka bir turda kullanabilir. Asgari Katılımcı Sayısı 15 Kişi dir.
 
Günübirlik turlardan ödeme yapıldıktan sonra tur kalkış tarihine 3 gün veya daha az bir süre kaldığında yapılan iptal, erteleme,tarih değişikliği taleplerinizde ücretiniz iade edilememektedir. Son güne kadar sadece isim değişikliği yapabilirsiniz.
 
Konaklamalı turlarda tur kalkış tarihine 15-30 gün arası kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde toplam tur ücretinin %50 si iade edilmektedir. 15 gün veya daha az süre kalan iptal, iade, erteleme, tarih değişikliği vb taleplerinizde ödemeniz iade edilememektedir. Tur kalkış tarihine 3 gün kalana kadar sadece isim değişikliği yapılabilmektedir.
 
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Gidiyoruz.com kesinlikle sorumlu değildir.
 
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
 
TAVSİYELER
 
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
 
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
 
REZERVASYON DETAYLARI
 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Gidiyoruz.com sorumlu değildir.
 
Rezervasyon esnasında gelecek tüm kişilerin İsim Soyisim, Telefon, T.C Kimlik numaranızı ve tur aracına biniş noktanızı eksiksiz tarafımıza belirtiniz.
 
KULLANILACAK ARAÇLAR
 
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
 
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner, 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz – Otokar Sultan, 18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.