Ramazan Bayramı Olimpos Turu

Ramazan Bayramı Ankara’dan Olimpos Turu

Ankara Çıkışlı Ramazan Bayramı Antalya Olimpos Turu 
5 – 6 – 7 – 8 – 9 Haziran 2019 / 4 Gece 5 Gün

4 Haziran Salı akşamı Ankara’dan hareket olacaktır.

Ankara’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 4 Gece Bungalow evlerde konaklama + 4 Sabah kahvaltısı  + 4 Akşam yemeği + Açık havuz kullanımı + 1 Gün Adrasan Transferi + Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 850 TL

2 Kişilik Odada Kişi Başı Ulaşım Dahil 850 TL
3 Kişilik Odada Kişi Başı Ulaşım Dahil 850 TL

Bilgi & Rezervasyon 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Ramazan Bayramı Özel Antalya Olympos Tatili Programı:

4 Haziran 2019 Salı akşamı:

23:55 Kızılay Avm Önü 
00:10 Armada Avm  
00:20 Ümitköy Köprüsü  

noktalarından hareketle yolculuğumuza başlıyoruz.

5 Haziran 2019 Çarşamba sabah 10:00 civarlarında Antalya Olympos’a varıyoruz.

5-6-7-8 Haziran geceleri konaklama ve etkinlikler

Bu 4 gün boyunca ister kaldığımız tesiste havuz imkanlarından yararlanabilirsiniz, isterseniz olympos sahiline inebilirsiniz, isterseniz olympos sahilden yürüyerek çıralı sahile geçebilirsiniz, dilerseniz adrasan turumuz, tekne turumuz, gece kulubu etkinlikleri, mehtap turu, yanartaş gibi turlarımızdan istediğinize katılabilirsiniz. Dilerseniz bireysel tatilinizi geçirebiliriniz. Tatil boyunca görevli personelinimiz sizi program ve bölge hakkında yönlendirecektir.

9 Haziran Pazar 11:00 civarlarında tesisten ayrılış ve Ankara’ya doğru hareket. Yol durumuna bağlı olmakla beraber akşam 21:30 civarları Ankara’ya varış.

İsteğe Bağlı Ekstra Tur Aktiviteleri;
• AURA & İNFERNO CLUB: 40  TL (GİRİŞ+ULAŞIM)
• TEKNE TURU: 100 TL (ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL)
• YANARTAŞ GEZİSİ: 40 TL (GİRİŞ+ULAŞIM)
• MEHTAP TEKNE TURU: 40 TL

Ramazan Bayramı Özel Olimpos Turu Tarihi:

5 – 6 – 7 – 8 – 9 Haziran 2019 / 4 Gece 5 Gün

4 Haziran Salı akşamı Ankara’dan hareket olacaktır.

9 Haziran Pazar öğlene doğru Olimpos’dan ayrılıp akşamında Ankara’da olunacaktır.

Ankara’dan Gidiş Dönüş Ulaşım + 4 Gece Bungalow evlerde konaklama + 4 Sabah kahvaltısı  + 4 Akşam yemeği + Açık havuz kullanımı + 1 Gün Adrasan Transferi + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 850 TL

2 Kişilik Odada Kişi Başı Ulaşım Dahil 850 TL
3 Kişilik Odada Kişi Başı Ulaşım Dahil 850 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler;
• Ankara’dan Gidiş-Dönüş Ulaşım
• Açık Havuzlar, (Yetişkin ve Çocuk)
• 4 Gece 5 Gün Konaklama
• Pansiyonda Alınacak 4 Sabah Kahvaltısı
• Pansiyonda Alınacak 4 Akşam Yemeği
• Rehberlik ve Acente Refakati
• Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayanlar:
• Öğle Yemekleri
• Ekstra Belirtilen Aktiviteler
• Kişisel Harcamalar
• Olympos Antik kent giriş ücreti

İsteğe Bağlı Tur Aktiviteleri;
• AURA & İNFERNO CLUB: 40  TL (GİRİŞ+ULAŞIM)
• TEKNE TURU: 100 TL (ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL)
• YANARTAŞ GEZİSİ: 40 TL (GİRİŞ+ULAŞIM)
• MEHTAP TEKNE TURU: 40 TL

Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon

Antalya’nın huzurlu ve otantik tatil beldesi Olimpos’ta yer alan Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon, doğayla iç içe bir konaklama olanağı sunmaktadır. Tesis, portakal bahçesinin arasında ve asma ağaçlarının gölgesinde misafirlerini ağırlamaktadır. Açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon’un tüm konaklama birimlerinde klima standart olarak sunulmuştur. Odalarda bulunan özel banyolar, duş içermektedir. 24 saat sıcak su sağlanmaktadır.

Yarım pansiyon konseptinde hizmet veren Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon’da, her sabah yöresel ürünlerle hazırlanan zengin bir açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Akşam yemekleri de soğuk mezelerin de yer aldığı açık büfe şeklindedir. Restoran ve bar, gün boyu konukların hizmetindedir.

Tesiste her akşam, bahçe içerisinde, ateş etrafında canlı müzik ve eğlence etkinlikleri organize edilmektedir.

Olimpos (Olympos)

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı, doğal güzellikleri, antik şehri, koyu ve plajı ile ünlü popüler tatil yeri Olimpos (Olympos) Kemer’den yaklaşık 28 km. mesafede, batıda, meşhur Çıralı tatil beldesinden 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan ve eski bir Likya antik kenti olan Olimpos, muhteşem doğal güzellikleri, tarihi ve plajı ile Antalya Kemer’de mutlaka görülmesi gereken önemli tatil ve ören yerlerinden birisidir.

Akçay deresinin her iki yanına kurulmuş antik kent olan ve kuruluşu Helenistik döneme denk gelen Olimpos, Likya bölgesinin en büyük kentlerinden birisi olup, adını hemen yanıbaşındaki 2375 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’ndan almaktadır.

Olimpos (Olympos), Anadolu ve Ege’deki dağ zirvelerinin ortak adıdır. İ.Ö. 1.yy.da Phaselis ile birlikte korsanların kontrolünde olan ve korsan saldırıları sebebiyle fakirleşen kent, Roma döneminde kurtarılarak toparlanmıştır. Roma döneminde zenginleşen kent, M.S. 3.yy.dan sonra Ceneviz ve Venedikli korsanlar tarafından kullanılmıştır ve Osmanlı döneminde 15.yy.da terk edilmiştir.

Olimpos’ta Konaklama

Olimpos’ta Nerede Kalınır? Olimpos, sit alanı içerisinde bulunduğundan, bölgede yapılaşma yasaktır. Bu maksatla Olimpos’ta konaklama olarak ağaç evler ve ahşap bungalow’lar meşhur olmuştur. Olimpos’ta konaklamak isteyen tatilciler buralarda konaklamaktadır.

Olimpos

Olimpos antik kentinin deniz ve kara tarafından olmak üzere iki giriş bulunmaktadır. Olimpos’un sahili çok güzeldir. Olimpos, gün boyu kumsalda uzanıp güneşleyen ve yüzen tatilcilerle doludur. Olimpos tatil yeri, doğal güzellikleri, portakal bahçeleri ve 3,5 km.lik kumsalı ile görülmeye değerdir.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Bir Cevap Yazın