Ankara Çıkışlı Günübirlik Uludağ Turu

Ankara Çıkışlı Günübirlik Uludağ Turları

Ankara’dan Her Hafta Sonu Cuma Gece Hareketli Günübirlik Uludağ Turu

Gidiş – Dönüş Ulaşım + Sabah restoranda çorba ile kahvaltı + milli park giriş ücreti + araç içi ikramlar  + rehberlik dahil 100 TL

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 797 18 47
Acente: Atatürk Bulvarı Sanlı İş Hanı 105 / 215 Kızılay /Ankara

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflar için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/AnkaraEtkinlikRehberiCom/photos/?tab=albums

Günübirlik Uludağ Turu Programı:
Ankara’dan Cuma Akşam saat 23:55’te Kızılay AVM önünde buluşup keyifli yolculuğumuz ve araç içi ikramlarımız ile beraber Uludağ Turumuz için hareket ediyoruz.

Gerekli molalarımız sonrası Cumartesi sabahının erken saatlerinde Bursa’ya varmış oluyoruz ve restoranda çorbamızı içip Türkiye’nin en büyük kayak merkezi olan Uludağ Kayak Merkezi’ne doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 45 dakikalık bir yolcuk sonrası Uludağ’a ulaşıyoruz. Rehberimizden alacağımız bilgiler sonrasında serbest zamanımız başlıyor. Kayak yapmak isteyen misafirlerimiz hiç vakit kaybetmeden malzemelerini kiralayıp kaymaya başlayabilirler. Hem gezi hem kayak açısından eşsiz manzaralarıyla her zaman turist ve kayakçıları ağırlayan Uludağ’ın açık havada zirvesinden bakıldığında İstanbul, Marmara denizi ve civarı yerlerin görünmesi buraya ayrı bir güzellik katmaktadır. Öğle yemeğinizi bölgede bulunan bir çok restoranda veya otelde dilediğiniz gibi ekstra olarak alabilirsiniz. Bölgede gün boyu kayak yapabilir, zirveye çıkabilir, kartopu oynayabilir, bol oksijenli doğada çam ağaçları arasında yürüyüş yapabilir, kızak ile kayabilir, bölgedeki otel ve kafelerde dinlenebilir çay kahve içebilirsiniz.

Saat 16:00 civarı Uludağ turumuzu tamamladıktan sonra Ankara’ya geri dönüş için yola çıkıyoruz. Keyifli yolculuğumuz araç içi ikramlarımız ve gerekli molalarımızın ardından saat 21:30 civarı Ankara’ya varıyoruz ve başka bir gezimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Hizmetler:
Gidiş Dönüş Ulaşım
Sabah Restoranda Çorba
Rehberlik
Milli Park Giriş Ücreti
Seyahat Sigortası
Acenta Refakati
Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olmayanlar:
Kişisel Harcamalar
Öğle Yemeği
Kayak Ekipmanları
Uludağ’da Teleferik, Telesiyej Kullanımı

Araç Hareket Noktaları:
23:55 Kızılay AVM Önü
00:10 Armada AVM Önü
00:30 Ümitköy Köprüsü

Ankara’dan Günübirlik Uludağ Turları Tarihleri:
4 Mart 2017
11 Mart 2017

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 797 18 47
Acente: Atatürk Bulvarı Sanlı İş Hanı 105 / 215 Kızılay /Ankara

Bir Cevap Yazın