Ankara Çıkışlı Yılbaşı Özel Konaklamalı Kapadokya Turu

Ankara Çıkışlı Yılbaşı Özel Konaklamalı Kapadokya Turu

Ankara’dan Çıkışlı Yılbaşı Özel Konaklamalı Kapadokya Turları

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 797 18 47
Acente: Atatürk Bulvarı Sanlı iş hanı 105 / 215 Kızılay /Ankara

ANKARA ÇIKIŞLI Yılbaşı Özel 1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜNDÜZ KAPADOKYA TURU

Gidiş Dönüş Ulaşım + 4 Yıldızlı Otelde Konaklama + İlk Gün Araç içi sabah kahvaltısı + İkinci gün otelde açık büfe kahvaltı +  ilk gün otelde açık büfe akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyehat Sigortası Dahil 225 TL

Kişi Başı 225,00 TL

Tur Tarihi: 31 Aralık 2016 Cumartesi – 1 Ocak 2017 Pazar

1 Gece 2 Gün Haftasonu Konaklamalı Kapadokya Turu Programı: 

1. GÜN: Sabah saat 07:00’de Ankara’da belirlenen yerden hareketle, Pers dilinde “Güzel atlar ülkesi”anlamına gelen Kapadokya yolculuğumuza başlıyoruz.

Araç içi kahvaltı ve ikramlarımız sonrası ilk durağımız Tuz Gölü. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, yolculuğumuza devam ediyoruz, programımıza Melendiz Çayının oluşturduğu doğa harikası Ihlara Vadisine geliyoruz, rehberimiz eşliğinde ağaçaltı kilisesi, yılanlı kilise ve sümbüllü kiliselerinin gezilerini yapıp vadi içerisindeki yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra öğle yemeğimiz için Avanos’a hareket ediyoruz. Restoranımızda alacağımız açık büfe öğle yemeği (ekstra) sonrası turumuzun ikinci bölümüne başlıyoruz. Peribacası oluşumu ve gelişiminin de en iyi gözlenebildiği yerlerden birisi olan Paşabağı gezimizi yapıp ardından Kapadokya’nın simgesi Üç Güzelleri görmeye gidiyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molası sonrası Asmalı Konak ziyaretinin ardından birinci günümüzü tamamlıyor akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz. 4 Yıldızlı ÜRGÜP TAŞSARAY OTEL

Yılbaşı Özel Gala Programı: TÜRK GECESİ

Türk gecesinin kişi başı fiyatı 100 TL. Bu ücrete Sınırsız Yerli Alkollü ve Alkolsüz içecekler, mezeler, dansöz, animasyonlar, yöresel halk oyunları, müzik dinletileri vb dahildir. Türk Gecesi Kapadokya bölgesine has bir eğlence tarzıdır. Kayanın içine oyma olarak yapılmış otantik mekanlarda gerçekleştirilen bu eğlencede, ülkemizin bir çok yöresine ait halk dansları sergilenmektedir. Bunun yanı sıra çeşitli eğlenceler ve animasyonlarda türk gecesi eğlencesi kapsamındadır. Yılbaşı eğlencesi olan Türk gecesi sonrasında otele dönerek dinleniyor.

2.GÜN: Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası ikinci gün gezilerimiz için otelimizden ayrılıyoruz. Turumuza Göreme Açıkhava Müzesi ziyareti ile devam ediyoruz. Müze kaya içine oyulmuş manastırlar, kiliseler, şapeller, yemekhaneler, mutfaklar ve yaşam alanlarından oluşuyor. Peribacalarının arasında keyifli bir yürüyüş yaparak bolca fotoğraf çektikten sonra, peribacalarının şekillerinin bazı canlılara benzetilmesi nedeniyle Hayal Vadisi olarak da adlandırılan Dervent Vadisinin görülmesi. Kapadokya’nın gezilebilen en büyük ve en uzun vadisi olan Güvercinlik Vadisi’nde fotoğraf molası veriyoruz. Uçhisar Kalesi‘ninde görülüp vereceğimiz fotoğraf molasının ardından açık büfe öğle yemeğimizi almak için restoranımıza geçiyoruz. (ekstra). Yemekten sonra dileyen misafirlerimizin deneme fırsatı bulacakları, çanak çömlek yapımı ile ünlü Avanos’a hareket ediyoruz. Ustasından çanak çömlek yapımının görülmesinin ardından alışveriş molası veriyoruz ve sonrasında programımızı tamamlayarak Ankara’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Keyifli yolculuğumuz araç içi ikramlarımız ve gerekli molalar verilerek akşam saatlerinde Ankara’ya dönüyoruz.

Bir Başka Organizasyonumuzda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz.

Not: Dileyen Misafirlerimizle 1. Gün Akşam Yemek Sonrası Yılbaşı Özel Türk Gecesi Etkinliği Ekstra 100 TL.

Not: Dileyen Misafirlerimiz 2. Gün Sabah Tur Başlamadan Önce Balon Turu Etkinliği Ekstra 250 TL.

Not: Öğle Yemeği Restoranda Açık Büfe Kişi Başı 20 TL.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Turizm Paketli Lüks Araç İle Ulaşım
 • Araç İçi Sabah Kahvaltısı
 • Otelde Alınacak Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Acenta Refakati
 • 4 Yıldızlı Otelde 1 Gece Konaklama
 • Seyahat Sigortası
 • Otelde Alınacak Açık Büfe Akşam Yemeği
 • Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olamayanlar

 • Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri (MÜZEKART)
 • Balon Turu
 • Yılbaşı Özel Galası Türk Gecesi

Sizi Alabileceğimiz Hareket Noktalarımız

07:00 Kızılay AVM Önü
07:10 Armada AVM Önü
07:20 Taurus AVM Önü

 

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 797 18 47
Acente: Atatürk Bulvarı Sanlı iş hanı 105 / 215 Kızılay /Ankara

Bir Cevap Yazın